درباره ما

با حامیتا بیشتر آشنا شوید

شرکت حامیتا با استعانت از خداوند متعال فعالیت خود را از سال 1388 آغاز نمود. حامیتا با هدف تولید و عرضه تخصصی محصولات روشنایی ، نورپردازی و آذین بندی شهری ، در ابتدای مسیر اقدام به تولید چراغ های ال ای دی فضای باز نمود که از جمله این محصولات می توان به پروژکتور های ال ای دی ، چراغ های دفنی و چراغ های خیابانی اشاره کرد.

بعد از گذشت سه سال با تولید اولین نمونه والواشرهای خطی ، والواشرهای پرچمی و والواشرهای فول کالر ، تولید محصولات آذین بندی شهری را به صورت تخصصی در دستور کار مجموعه قرار گرفت و پس از تولید محصولات متنوع در این گروه محصول، استقبال بی نظیری ازمحصولات آذین بندی شهری حامیتا به عمل آمد که در این حوزه مجموعه حامیتا مفتخر به اجرای پروژه های متعدد در سراسر کشور عزیزمان شد.

 واحد تحقیق و توسعه  شرکت حامیتا در سال 1394 با بررسی های متعدد و با الگو گیری از نمونه پروژه های انجام شده  آذین بندی شهری در کشور های پیشرفته، اقدام به تولید اولین نمونه از محصولات گروه  المان های نوری کرد که در این راستا با بهره گیری از کادر فنی جوان، متخصص، سخت کوش و مجرب خود توانست عرضه المان های نوری را با بیشترین تنوع در کشور به خود اختصاص دهد.

و امروز ما در حامیتا به خود می بالیم که با دارا بودن کارخانه ای به وسعت 5000 مترمربع و اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم برای بیش از 150 نفر نیروی متخصص، به یکی از بزرگترین مجموعه های تولید و فروش محصولات روشنایی، نورپردازی و آذین بندی شهری در سطح کشور عزیزمان ایران تبدیل شده ایم و شب ها را به اندازه روز برای هموطنان مان روشن و زیبا می سازیم.

امید است به یاری خداوند بزرگ، تخصص و تجریه مدیران و همکارن خود در مجموعه حامیتا، سهمی هر چند کوچک در پیشرفت و آبادانی کشور عزیزمان ایران داشته باشیم. انشاالله